O mnie – NewPR

O mnie

Zdjęcie Filipa Szymczaka
Filip Szymczak

Jeszcze za czasów studenckich założyłem ten blog, później dołączył do mnie mój przyjaciel Adam. Dzisiaj wracam do pisania w pojedynkę i chce udowodnić sobie i innym, że moje pierwsze dziecko biznesowe jest w stanie dołączyć do czołówki blogowej w Polsce stwarzając nową, swoją kategorię. NEWPR jako blog opierać się będzie w głównej mierze na tematyce budowy marki osobistej i jej mocy oddziaływania. Fundamentem była i będzie nadal nauka.

Parafrazując klasyka: są artykuły o marce osobistej i jest NEWPR.

Nazywam się Filip Szymczak i od kilku lat zawodowo związany jestem z komunikacją społeczną i polityczną. Tworzyłem skuteczne kampanie PR-owe w polityce i biznesie.
Z sukcesem konsultowałem bądź prowadziłem kampanie na urząd: radnego, burmistrza czy posła. W biznesie prowadziłem z sukcesami komunikację dla takich marek jak Vertigo Green Energy czy Mrówka. Zarządzałem sytuacjami kryzysowymi w polityce i biznesie. Zawsze pozostając człowiekiem cienia jak przystało na spindoctora. Dzisiaj z tego cienia wychodzę wiedząc, że medialność marki osobistej jest częścią jej sukcesu.

Przez kilka lat również prowadziłem badania nad rolą mediów społecznościowych w budowie marki osobistej lidera. Postanowiłem wrócić do tego co lubię, czyli dzielenia się wiedzą z Wami. Wierzę, że to miejsce będzie naszym wspólnym miejscem wymiany idei i myśli. Uwielbiam powiedzenie: stal ostrzy stal.

Zapraszam na mojego LinkedIn’a.