Jak mogę Ci pomóc? – NewPR

Jak mogę Ci pomóc?

Wiedza:

Jeśli szukasz wiedzy to zapraszam, na blogu czeka na Ciebie blisko 60 artykułów z obszaru przywództwa, psychologii, osobistej marki, marketingu politycznego i komunikacji społecznej. Do tego w najbliższym czasie możesz spodziewać się podcastów. Zapraszam.

Uczelnie:

Jestem wykładowcą studiów podyplomowych z obszaru public relations na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza. Prowadziłem zajęcia z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi na Wyższej Szkole Pedagogiki i Administracji im. Mieszka I w Poznaniu. Poza tym wiele gościnnych wykładów na Uniwersytecie Ekonomicznym i Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Kończąc pracę doktorską szukam możliwości do rozwoju naukowego i dydaktycznego. Masz dla mnie propozycję? Napisz, znajdziemy wspólny język i ustalimy szczegóły. Z chęcią poprowadzę zajęcia, przyjadę na wykład gościnny czy rozważę ofertę pracy.

Polityka:

Zaczynałem swoją przygodę z PR politycznym jako rzecznik w lokalnych wyborach. W 2019 roku byłem szefem strategii kandydata w wyborach parlamentarnych. Kampania zakończyła się sukcesem – zdobył mandat z 5 miejsca – choć nikt nie dawał szans. Pracowałem również z radnymi, wójtami i burmistrzami. Specjalizuje się w kampaniach politycznych łączących zalety klasycznych narzędzi marketingu politycznego i mediów społecznościowych. Wiem jak używać algorytmów by służyły i nam. Prowadzę szkolenia, konsultacje i kampanie. Napisz do mnie, a chętnie i Tobie pomogę wspiąć się na szczyt politycznej gry.

Biznes:

Mam satysfakcję, ponieważ sprawdziłem teorie naukowe w rzeczywistości gospodarczej. Prowadziłem PR nowej generacji łącząc zalety osobistej marki lidera i marki przedsiębiorstwa budując ich skuteczną symbiozę w Vertigo Green Energy. Ponadto tworzyłem kampanię PR-ową dla franczyzobiorcy marki Mrówka na jednym z lokalnych rynków. Zatrudniając mnie zaoszczędził kilkadziesiąt tysięcy złoty. Dlaczego? Przygotowując się do kampanii przeprowadziłem nowoczesne badania netnograficzne, które w połączeniu z wywiadami pogłębionymi z liderami opinii publicznej dały nam informacje na temat opinii społeczności lokalnej, poczytnych mediów i samych argumentów. Zamiast kosztownej reklamy zastosowaliśmy precyzyjny przekaz w lokalnych mediach. NEWPR to WIEDZA. Masz pomysł na współpracę? Pisz śmiało:

  • chętnie skonsultuje lub przeprowadzę kampanię dla Ciebie i Twojej firmy.
  • Przeprowadzę dla Ciebie i Twojej firmy badania w internecie.
  • Będę Twoim osobistym konsultantem i pijarowcem kształtującym i kreującym Twoją markę osobistą.

Podsumowując: prowadzę warsztaty, szkolenia, konsultacje i kampanie.

Zapraszam do kontaktu przez formularz kontaktowy.